42 94 94 77

Medlemsfortegnelse

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
There are currently 23 options in this directory beginning with the letter K.
Kalhuri - Sattar Akrawi

Hjem : 2610 Rødovre

Telefon : 40 17 91 12

E-mail : sattar.akrawi@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kermanji - Sertac Bulduk

Hjem : 2630 Tåstrup

Telefon : 22 62 62 01

E-mail : bsertac@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kinesisk - Chun Hong Zhong

Hjem : 9900 Frederikshavn

Telefon : 23 48 81 05

E-mail : chunhong@chuanconsult.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kinesisk - Ping Li

Hjem : 2730 Herlev

Telefon : 40 88 05 85

E-mail : liping41@hotmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kinyarwanda - Jeanne Bay

Hjem : 3400 Hillerød

Telefon : 21 22 48 41

E-mail : bayjeanne@mail.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kirundi - Jeanne Bay

Hjem : 3400 Hillerød

Telefon : 21 22 48 41

E-mail : bayjeanne@mail.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kroatisk - Admir Ismanovski

Hjem : 2720 Vanløse

Telefon : 28 25 71 35

E-mail : admir@live.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kroatisk - Adnan Aliti

Hjem : 1758 København V

Telefon : 40 53 69 56

E-mail : adicompany@hotmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kroatisk - Aleksandar Sajin

Hjem : 2300 København S

Telefon : 53 53 42 39

E-mail : aleksandar@webspeed.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kroatisk - Desanka Mortensen

Hjem : 2730 Herlev

Telefon : 40 46 78 06

E-mail : desanka@mail.tele.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kroatisk - Martin Schou Madsen

Hjem : SE-211 17 Malmö

Telefon : 25 72 13 07

E-mail : martin@slavisk.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kroatisk - Sedat Jusufovski

Hjem : 2660 Brøndby Strand

Telefon : 21 69 07 06

E-mail : sedat@mail.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kroatisk - Zinajda Besic Leth Sørensen

Hjem : 7000 Fredericia

Telefon : 22 33 85 30

E-mail : zinajda@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kroatisk Farida Christensen

Hjem : 2800 Kgs. Lyngby

Telefon : 28 40 66 62

E-mail : farida@farida.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kurdisk - Amein Ahmad

Hjem : 2900 Hellerup

Telefon : 28 18 27 29

E-mail : ameinahmad@yahoo.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kurdisk - Jamil Shiwani

Hjem : 3060 Espergærde

Telefon : 20 14 04 42

E-mail : jamil.shiwani@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kurdisk - Media Bajalan

Hjem : 3450 Allerød

Telefon : 26 24 00 92

E-mail : media103@yahoo.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kurdisk - Orhan Dogru

Hjem : 2660 Brøndby Strand

Telefon : 28 40 85 96

E-mail : orhan@orhan.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kurdisk - Sattar Akrawi

Hjem : 2610 Rødovre

Telefon : 40 17 91 12

E-mail : sattar.akrawi@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kurdisk - Sertac Bulduk

Hjem : 2630 Tåstrup

Telefon : 22 62 62 01

E-mail : bsertac@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kurmanji - Jamil Shiwani

Hjem : 3060 Espergærde

Telefon : 20 14 04 42

E-mail : jamil.shiwani@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kurmanji - Orhan Dogru

Hjem : 2660 Brøndby Strand

Telefon : 28 40 85 96

E-mail : orhan@orhan.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Kurmanji - Sattar Akrawi

Hjem : 2610 Rødovre

Telefon : 40 17 91 12

E-mail : sattar.akrawi@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Her kan du finde medlemmer af Tolkesamfundet og deres kontaktoplysninger.

Skriv det sprog du søger i søgefeltet eller klik på begyndelsesbogstavet.

Du kan også søge direkte på et konkret navn.

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk