42 94 94 77

Medlemsfortegnelse

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
There are currently 31 options in this directory beginning with the letter S.
Serbisk - Admir Ismanovski

Hjem : 2720 Vanløse

Telefon : 28 25 71 35

E-mail : admir@live.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Serbisk - Adnan Aliti

Hjem : 1758 København V

Telefon : 40 53 69 56

E-mail : adicompany@hotmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Serbisk - Aleksandar Sajin

Hjem : 2300 København S

Telefon : 53 53 42 39

E-mail : aleksandar@webspeed.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Serbisk - Desanka Mortensen

Hjem : 2730 Herlev

Telefon : 40 46 78 06

E-mail : desanka@mail.tele.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Serbisk - Farida Christensen

Hjem : 2800 Kgs. Lyngby

Telefon : 28 40 66 62

E-mail : farida@farida.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Serbisk - Martin Schou Madsen

Hjem : SE-211 17 Malmö

Telefon : 25 72 13 07

E-mail : martin@slavisk.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Serbokroatisk - Sophia Post

Hjem : 1879 Frederiksberg C

Telefon : 40 59 93 06

E-mail : sophiapost@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Serbokroatisk - Zavis Havelka

Hjem : 2665 Vallensbæk Strand

Telefon : 40 26 86 21

E-mail : zavis.havelka@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Shanghai - Chun Hong Zhong

Hjem : 9900 Frederikshavn

Telefon : 23 48 81 05

E-mail : chunhong@chuanconsult.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Slovakisk - Zavis Havelka

Hjem : 2665 Vallensbæk Strand

Telefon : 40 26 86 21

E-mail : zavis.havelka@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Slovakisk - Zuzana Bidsted

Hjem : 2820 Gentofte

Telefon : 21 60 98 77

E-mail : zbid@mail.tele.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Somali - Ikran Yusuf

Hjem : 2860 Søborg

Telefon : 42 26 55 15

E-mail : ihy5@hotmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Sorani - Jamil Shiwani

Hjem : 3060 Espergærde

Telefon : 20 14 04 42

E-mail : jamil.shiwani@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Sorani - Media Bajalan

Hjem : 3450 Allerød

Telefon : 26 24 00 92

E-mail : media103@yahoo.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Sorani - Sattar Akrawi

Hjem : 2610 Rødovre

Telefon : 40 17 91 12

E-mail : sattar.akrawi@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Spansk - Anders Hermansen

Hjem : 2500 Valby

Telefon : 21 47 39 97

E-mail : ah@stob.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Spansk - Anette Thornfeldt Fisker

Hjem : 2850 Nærum

Telefon : 29 90 49 41

E-mail : anette@spansk-underviseren.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Spansk - Bente Nicole Thorin Jensen

Hjem : 3500 Værløse

Telefon : 60 66 44 33

E-mail : nicole@lacompania.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Spansk - Bente Skov

Hjem : 2300 København S

Telefon : 32 55 67 67

E-mail : bs@bserhvervsservice.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Spansk - Boyja Dam

Hjem : 5800 Nyborg

Telefon : 21 40 01 12 / 44 48 27 78

E-mail : boyja@mail.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Spansk - Ditte Andersen

Hjem : 2200 København N

Telefon : 26 15 12 24

E-mail : dka_dk@yahoo.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Spansk - Hanne Lebech

Hjem : 7000 Fredericia

Telefon : 51 20 28 02

E-mail : hanne@msc.dk

Tolkning : Nej

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Spansk - Ingrid Højgaard Knudsen

Hjem : 2400 København NV

Telefon : 40 96 38 20

E-mail : ihk@interpret.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Spansk - Jørgen Christian Wind Nielsen

Hjem : 2900 Hellerup

Telefon : 20 35 86 75

E-mail : wind.nielsen@webspeed.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Spansk - Lone Birch Myltoft

Hjem : 2500 Valby

Telefon : 22 76 07 15

E-mail : info@confianza.dk

Tolkning : Nej

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Spansk - Malene Nissen

Hjem : 2700 Brønshøj

Telefon : 60 86 12 79

E-mail : malene@oblongo.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Spansk - Maria Victoria Garcia Del Campo

Hjem : 7400 Herning

Telefon : 52 58 67 89

E-mail : alcores@hotmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Spansk - Marianne Burmester

Hjem :

Telefon :

E-mail :

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Spansk - Philip Thinggaard

Hjem : 2300 København S

Telefon : 25 14 62 88

E-mail : philipthinggaard@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Spansk - Simon Juel Hansen

Hjem : 6100 Haderslev

Telefon : 40 61 00 23

E-mail : sjuelh@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Swahili - Jeanne Bay

Hjem : 3400 Hillerød

Telefon : 21 22 48 41

E-mail : bayjeanne@mail.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Her kan du finde medlemmer af Tolkesamfundet og deres kontaktoplysninger.

Skriv det sprog du søger i søgefeltet eller klik på begyndelsesbogstavet.

Du kan også søge direkte på et konkret navn.

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.  Læs mere