42 94 94 77

Medlemsfortegnelse

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
There are currently 9 options in this directory beginning with the letter M.
Makedonsk - Admir Ismanovski

Hjem : 2720 Vanløse

Telefon : 28 25 71 35

E-mail : admir@live.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Makedonsk - Adnan Aliti

Hjem : 1758 København V

Telefon : 40 53 69 56

E-mail : adicompany@hotmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Mandarin - Chun Hong Zhong

Hjem : 9900 Frederikshavn

Telefon : 23 48 81 05

E-mail : chunhong@chuanconsult.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Mandarin - Ping Li

Hjem : 2730 Herlev

Telefon : 40 88 05 85

E-mail : liping41@hotmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Montenegrinsk - Adnan Aliti

Hjem : 1758 København V

Telefon : 40 53 69 56

E-mail : adicompany@hotmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Montenegrinsk - Aleksandar Sajin

Hjem : 2300 København S

Telefon : 53 53 42 39

E-mail : aleksandar@webspeed.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Montenegrinsk - Desanka Mortensen

Hjem : 2730 Herlev

Telefon : 40 46 78 06

E-mail : desanka@mail.tele.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Montenegrinsk - Farida Christensen

Hjem : 2800 Kgs. Lyngby

Telefon : 28 40 66 62

E-mail : farida@farida.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Montenegrinsk - Martin Schou Madsen

Hjem : SE-211 17 Malmö

Telefon : 25 72 13 07

E-mail : martin@slavisk.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Her kan du finde medlemmer af Tolkesamfundet og deres kontaktoplysninger.

Skriv det sprog du søger i søgefeltet eller klik på begyndelsesbogstavet.

Du kan også søge direkte på et konkret navn.

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.  Læs mere