42 94 94 77

Medlemsfortegnelse

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
There are currently 13 options in this directory beginning with the letter B.
Bahdini - Sattar Akrawi

Hjem : 2610 Rødovre

Telefon : 40 17 91 12

E-mail : sattar.akrawi@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Bosnisk - Admir Ismanovski

Hjem : 2720 Vanløse

Telefon : 28 25 71 35

E-mail : admir@live.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Bosnisk - Adnan Aliti

Hjem : 1758 København V

Telefon : 40 53 69 56

E-mail : adicompany@hotmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Bosnisk - Aleksandar Sajin

Hjem : 2300 København S

Telefon : 53 53 42 39

E-mail : aleksandar@webspeed.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Bosnisk - Desanka Mortensen

Hjem : 2730 Herlev

Telefon : 40 46 78 06

E-mail : desanka@mail.tele.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Bosnisk - Farida Christensen

Hjem : 2800 Kgs. Lyngby

Telefon : 28 40 66 62

E-mail : farida@farida.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Bosnisk - Martin Schou Madsen

Hjem : SE-211 17 Malmö

Telefon : 25 72 13 07

E-mail : martin@slavisk.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Bosnisk - Sedat Jusufovski

Hjem : 2660 Brøndby Strand

Telefon : 21 69 07 06

E-mail : sedat@mail.dk

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Bosnisk - Zinajda Besic Leth Sørensen

Hjem : 7000 Fredericia

Telefon : 22 33 85 30

E-mail : zinajda@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Bulgarsk - Maia Rose

Hjem : 2720 Vanløse

Telefon : 29 11 94 44

E-mail : maia.rose.dk@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Nej

Submitted by: Tolkesamfundet

Bulgarsk - Mira G. Jacobsen

Hjem : 5200 Odense V

Telefon : 20 40 69 11

E-mail : mira.tolk@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Bulgarsk - Sophia Post

Hjem : 1879 Frederiksberg C

Telefon : 40 59 93 06

E-mail : sophiapost@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Bulgarsk - Violeta Kaneva-Würtz

Hjem : 8930 Randers

Telefon : 20 84 34 95

E-mail : viowurtz@gmail.com

Tolkning : Ja

Skriftlig oversættelse : Ja

Submitted by: Tolkesamfundet

Her kan du finde medlemmer af Tolkesamfundet og deres kontaktoplysninger.

Skriv det sprog du søger i søgefeltet eller klik på begyndelsesbogstavet.

Du kan også søge direkte på et konkret navn.

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk